NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Vyberte verzi balíčku, která nejvíce odpovídá Vašim představám. Každý web navrhujeme individuálně pro konkrétního zákazníka, tak si nedělejte hlavu pokud nabídka přesně neodpovídá Vašim požadavkům. Napiště nám svoje představy a přání do formuláře a my se Vám ozveme.

Na základě Vašeho výběru pro Vás zpracujeme nabídku našich služeb s orientační cenou. Pokud si nejste jisti, jakou službu vybrat, nebo se naše nabídka rozchází s Vašim požadavky, neváhejte použít kontaktní formulář.


WEB MINI (bez možné administrace obsahu) Nejjednodušší webová prezentace o rozsahu 1 až 3 www stránek, určená pro základní představení, uvedení kontaktů a nejdůležitější informace.
již od 3 000,-
WEB STANDARD(bez možné administrace obsahu) Firemní web běžného rozsahu ideální pro většinu klientů. Web je tvořen orientačně 4 - 10 stránkami zahrnujícími všechny duležité informace, fotogalerii a kontakní či objednávkový formulář.
již od 6 000,-
WEB PLUS(včetně redakčního systému) Profesionální webová prezentace reprektující potřebu pravidelné aktualizace obsahu. Web je tvořen 11 a více www stránkami ke kterým je integrovaný redakční systém.
již od 12 000,-
OSTATNÍ SLUŽBY - GRAFIKA, SPRÁVA NEBO OPTIMALIZACE WEBŮ Grafické práce (plakáty, letáky, vizitky...), správa webových stránek (vkládání obsahu, článků, aktualit) a optimalizaci pro vyhledavače. Svoje požadavky, prosím, specifikujte ve fomuláři níže. podle rozsahu zakázky


VYPLŇTE ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vyplňte, prosím, upřesňující informace k zadání Vašeho webu - téma, přibližný rozsah. Rámcově můžete uvést jaké informace o Vaší organizaci, společnosti, osobě apod. by se měli na webu objevit. Můžete i doplnit odkazy na stránky, které Vás zaujali svým zpracováním.

Pokud objednáváte jiné služby, uveďte, prosím, alespoň Vaše základní požadavky. V případě, že máte zájem o správu nebo úpravu existujících webových stránek vložte na ně odkaz.KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jméno:
*Email:
Telefon: